Ziyaretçi Defteri


Fazıl Küçükbayır -
15.08.2017 / Aksaray
13 Ağustos Pazar günü gerçekleşen can kuzenimin düğünü için salonunuzda misafir oldum. gerek hizmeti gerek düğün hepsi tam anlamıyla mükemmel geçti. Özellikle salonda aramızda bizlere eşlik eden ve ilgilenen Sahibi Ali Beye çok teşekkürler.
Melike Şahan -
12.08.2017 / Konya
Bugün olacak kına için salona geldiğimizde Ali Beyin bizimle ilgisi bizi çok mutlu etti. Özellikle ilginiz ve yakınlığınız için teşekkürler. Mükemmel bir akşam olacak hazırlıkları kusursuz.
Gizem Kutlu -
05.08.2017 / İstanbul
İstanbul da birçok düğün salonuna katıldım ama Konya da sevdiğim bir arkadaşımın düğününü için salonunuza geldim ve daha önce görmediğim bir hizmet vardı gerçekten bu işte çok iyi ve başarılısınız. teşekkürler.
Dilara Kabataş -
02.08.2017 / Konya
30 Temmuzda gerçekleşen düğünümde her şey mükemmeldi. Misafirlerimizi ve bizleri isteğimiz düğünü sorunsuz bir şekilde sağlayan bize destek olan Ali Beye çok teşekkürler. Unutulmaz bir gün yaşadık sayesinde. Hayatımın unutulmaz anlarındandı. Tekrar Teşekkürler.
Mert Adıbelli -
28.07.2017 / Konya
Yine bir düğün daha ve salonunuzu çok sevdim düğün çok güzel geçti hazırlıklarda salonda eksik yok muhteşem bir servis ve organizasyondu. Abim evlendi sıra bende hizmetleriniz için teşekkürler.
Sayfa: 1/6 123456