Elegant Düğün Sarayı

Anasayfa

Hakkımızda

Salonumuz

Hizmetlerimiz

Ziyaretçi Defteri

Blog

Online Randevu

İletişim

Haritada Göster
Anasayfa / Hakkımızda

Yıllardır Gülüm Düğün Sarayı adı altında Konya’da halkımıza hizmet veren salonumuz 2017 yılı itibariyle yenilenme kararı almıştır. 2017 yılı itibariyle Elegant Düğün Sarayı adı altında hizmet verecek olan salonumuz; mutlu günlerinizde sizlere hayallerinizin organizasyonlarını üstlenmekten onur duyacaktır.

Yıllardır konya düğün sektöründe verdiğimiz hizmet bizi bu organizasyonlarda tecrübeli ve birikimli bir hale getirmiştir. Yıllardır sizlere verdiğimiz hizmetler bize, bu organizasyonların ne kadar kusursuz ve verimli olması gerektiği konusunda deneyim ve tecrübe sahibi yaptı.

Evlilik, hayatta en mutlu olduğumuz anlardan birisidir. Bu mutlu gününüzde sevenlerinizle beraber doyasıya kutlamak ve dillere destan bir düğün organizasyonu gerçekleştirmek herkesin hayallerindedir. İşte bu sebeple siz değerli misafirlerimizi en güzel şekilde karşılamak için, uzun yıllardır konya düğün sektörü içerisinde yer alan Elegant Düğün Sarayı, sizlere unutamayacağınız ve en iyi sunumlarla hazırlanmış bir düğün veya benzeri organizasyonlar vad etmektedir.

Bizler konya da;  Düğün, Nişan, Sünnet, Kına, Toplantı ve Özel Organizasyonlarınız için hizmet vermekteyiz. Tecrübeli ve çalışkan personeliyle birlikte, bu mutlu gününüzde sizlerin yanında bulunmaktan ve misafirlerinizi en güzel şekilde ağırlamak için çalışmalarını aralıksız sürdürmekteyiz. Elegant Düğün Salonumuz merkeze yakın bir yerde olup kolayca ulaşım imkanı sağlanabilmektedir.

Elegant Düğün Sarayı markamızla sizlere daha kaliteli ve hayatınız süresince hiç unutamayacağınız bir günü yaşatmaktan dolayı büyük gurur duyuyoruz. Buna vesile olmaktan aldığımız yüksek motivasyon ile, şehrimizde konya düğün ve organizasyona farklı bir bakış açısı getirdiğimize inanıyor ve bu konuda hizmet veren diğer sektörler arası rekabeti sağlayarak kaliteyi ve farklılığı en üst düzeye çıkardığımızı düşünüyoruz.

Sizlerde bu hizmetimizin tadını sonuna kadar yaşamak ve en güzel gününüzü ölümsüzleştirmek için bizimle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.Copyright © 2021 Elegant Düğün Sarayı - Konya Düğün Salonu - Konya Düğün Salonları Tüm Hakları Saklıdır.